5 příkladů jak to dopadá, když zpívá YouTuber…

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 09.04.2017

O youtuberech už slyšel asi téměř každý, komu je pod sto let. Někdy je opravdu nepochopitelné, kolik lidí je ochotno sledovat prostoduchá videa o h*vně. Kvalita jejich obsahu je zkrátka přímo úměrná náročnosti většinových konzumentů, kterými jsou zejména děti. Neznamená to však, že byste se nad některými videi nepobavili ani jako dospělí. Hudební server ale zajímá nejvíc hudba, tak se mrkněme na youtubery, kteří se pustili na její tenký led coby zpěváci. Pětici vypalovaček jsme seřadili sestupně podle počtu zhlédnutí.

1)  MISHA – Český Minecraft Song

Desetiletý Michal Florian alias Misha se svým starším bratrem Oldřichem (ten si říká bůhvíproč Metadon) zplodili ódu na jednu počítačovou hru. V textu se dozvídáme, že Misha tu hru opravdu miluje a naopak nenávidí vosy, protože prý píchají, jak se svěřil v jednom rozhovoru. Bomba text, čtyři akordy primitivního doprovodu a téměř 6 milionů views je doma…

2) DOMINIKA MYSLIVCOVÁ – Pink rap

Možná je Dominika čauky mňauky i zpěvačka, a tudíž má proti ostatním výhodu, těžko říct, ale na youtube jsme našli její video, ve kterém vysvětluje, jak to vypadá, když má holka menstruaci (mohla to i nazpívat třeba jako Red rap). Tím pádem ji řadíme mezi youtubery a do našeho exkluzivního výběru právem patří.

3) MUNBUK – Český Youtube Song

Tenhle chlapec hned v popisku varuje: „VIDEO JE RAKOVINA SCHVÁLNĚ!!!!!!!!!!!!
Než začnete nadávat – videjko nemá sloužit jako hudební klip či co. Takže ho berte s nadhledem.“ Děkujeme za upozornění, kámo!

4) BIANCA JOHNSSON – Hater a Troll

„Sbalte si svý splíny do posraný plíny,“ rapuje mimo jiné ve svém hitu Bianca Johnsson alias Simona Laňková. Není nad dobrou radu. V klipu spoluúčinkuje i Štěpán Olívie Turek, známý(á) ze SuperStar, kde zazářil(a) s vlastní skladbou Velká diskotéková stávka.

5) PSTRUH – Falešní Youtubeři

Petr Jelínek aka Pstruh je poslední dobou v kurzu hlavně díky tomu, že v únoru seřezal v domluveném fightu jiného youtubera, který si říká Psychopat Bejr. A jak se popral s rapem? Posuďte sami. Ale dětem to fakt nepouštějte, song obsahuje o dost větší než malé množství vulgarismů! Pokud by se vám z nějakého zvláštního důvodu „hudební tvorba“ Pstruha líbila, novější (ale slabší) skladbu najdete ZDE.

Tomáš Novák

(Navštíveno 342krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články