318 koncertů zahraničních kapel v ČR do konce roku 2017

Rubrika: Novinky, publikováno: 01.07.2017
Rammstein

Jak už se u nás v redakci stalo zvykem, opět jsme pro Vás sestavili výčet nadcházejících vystoupení zahraničních interpretů na území České republiky. Přehled se týká měsíců července, sprna září, října, listopadu a prosince 2017 a takřka nezahrnuje den, kdy by se nic nedělo – v závěru letošního roku totiž opravdu bude z čeho vybírat. Omlouváme se za případné nedostatky, jakékoliv opomenuté akce do seznamu rádi doplníme. Hezky se bavte!

ČERVENEC

1.7. DELINQUENT HABITS + LOZT MEZCAL (Mystic Sk8 Cup 2017) – Skatepark Štvanice, Praha (info)

1.7. YC-CY + MYCOP – SF MINI, Olomouc (info)

1.7. KRIS KRISTOFFERSON – Zámek Sychrov, Sychrov (info)

1.7. CITY KEYS + LOWEST CREATURE + HOPES – Eternia, Praha (info)

2.7. THE CULT – Roxy, Praha (info)

2.7. POLICE DES MOEURS – (A)Void Floating Gallery, Praha (info)

2.7. MADBALL + KONFRONT (Mystic Sk8 Cup 2017) – Skatepark Štvanice, Praha (info)

2.7. MIKKIE MUSIC – Blues Sklep, Praha (info)

3.7. ZEKE + THE UNHOLY PREACHERS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

3.7. MONT-DORÉ – Eternia, Praha (info)

3.7. YC-CY + ROŽAVA – Bar Pod hodinama, Kolín (info)

4.7. HILLTOP HOODS – Tiskárna na Vzduchu, Praha (info)

4.7. GUNS N’ ROSES + BIFFY CLYRO – Letiště Letňany, Praha (info)

4.7. NOWYOUREFUCKED + CANCER CLAN + GOD’S AMERICA + MOOM + MENSTRUAL SOUP – Modrá vopice, Praha (info)

5.7. FETTER + AWALI – (A)Void Floating Gallery, Praha (info)

6.7. SUICIDEBOYS – Meetfactory, Praha (info)

6.7. SHAKK ATTACK & LONGFINGAH + LOIC DE NIRO – Cross Club, Praha (info)

7.7. NAPOLEON + NOTHING PERSONAL + CHASING CHRISTY – Cross Club, Praha (info)

7.7. ONOGANA – Klubovna, Praha (info)

7.7. AG FORM + MOCK – Bajkazyl>náplavka, Praha (info)

7.7. KERKIM – BAR Pod Hodinama, Kolín (info)

9.7. SOL SISTERE + SORATH + GOATCRAFT – Modrá vopice, Praha (info)

9.7. NOCTURNAL SCUM + support – Café na půl cesty, Praha (info)

10.7. CREATIVE WASTE + DEAD ROOT + BAJONET – Cross Club, Praha (info)

10.7. JOHNNY CAMPBELL + DÁŠA FON FĽAŠA + UNCLEMATT – Bajkazyl, Brno (info)

11.7. THE BLACK DAHLIA MURDER + DIPHTERIA + VICTIMS – Modrá vopice, Praha (info)

11.7. SLOW BLOOMER + MUMRUNNER + EMARDEE – Bajkazyl, Brno (info)

12.7. OBITUARY + ABSU + BEHEADED – Slavie, České Budějovice (info)

13.7. BOB WAYNE + TONY TARANTULA AND HIS BASTARDS – Barrák, Ostrava (info)

13.7. THE ROAD HOME – BAR Pod Hodinama, Kolín (info)

14.7. MOHAWK – Eternia, Praha (info)

15.7. DENISE DONATELLI – Obecní dům, Praha (info)

15.7. VIVRE SA VIE + ANOTHER FIVE MINUTES – Café na půl cesty, Praha (info)

16.7. OSIAH + DISTANT + ANIME TORMENT + ABYSS ABOVE + MENSTRUAL SOUP – Modrá vopice, Praha (info)

17.7. GUST + PIJN – Café na půl cesty, Praha (info)

19.7. OF MONTREAL + LAZER VIKING – Meetfactory, Praha (info)

19.7. ZZ TOP – Home Monitoring Arena, Plzeň (info)

20.7. CELEBRATION – Cross Club, Praha (info)

20.7. PRE-FLUFF HARDCORE MATINEE 2017 (SAFE AND SOUND + NINE ELEVEN + DALŠÍ) – Café na půl cesty, Praha (info)

21.7. BEAUTY AND THE BEATS – Expresso Barmeo, Strakonice (info)

22.7. SARA CARAMITTI – (A)VOID Floating Gallery, Praha (info)

22.7. BEAUTY AND THE BEATS – Černý kafe, Horažďovice (info)

22.7. FERBEGY? – Pohoda, Plzeň (info)

23.7. SUICIDAL ANGELS + WARBRINGER – Klub 007 Strahov, Praha (info)

23.7. ASTRONAUTALIS – Jazz Tibet, Olomouc (info)

23.7. THELL BARRIO + KNIVES TO A GUNFIGHT + DALŠÍ – Modrá vopice, Praha (info)

23.7. BEAUTY AND THE BEATS – Pražírna Kyjov, Kyjov (info)

24.7. AFTER-FLUFF: DESPITE EVERYTHING + WALK THE PLANK + DALŠÍ – Café na půl cesty, Praha (info)

24.7. EAGLEHASLANDED + RADOST-STRADANJE – Bajkazyl, Brno (info)

26.7. KORPSE + SCORDATURA + LUPARA: THE WIDOWMAKER + PROLAPSED – Modrá vopice, Praha (info)

26.7. FANFARE CIOCARLIA – Kabinet múz, Brno (info)

26.7. EVERGREEN TERRACE – Melodka, Brno (info)

27.7. THE TRUTH + RULES – Café na půl cesty, Praha (info)

27.7. LOUDNESS + NOBODY KNOWS – Klub Nová Chmelnice, Praha (info)

27.7. BEAUTY AND THE BEATS – Stará pekárna, Brno (info)

27.7. ASTRONAUTALIS – U Parádů, Frantoly (info)

28.7. THE DEAD PRESIDENT + ROTTING BEETROOT + TUPÉ OSTŘÍ + INTERPUNKCE – Café na půl cesty, Praha (info)

28.7. CROWNED KINGS + SUPPORT – Barrák, Ostrava (info)

29.7. YARAH BRAVO + DJ BICA + LOUIS DE FUMÉS – Cross Club, Praha (info)

29.7. LEFTÖVER CRACK + ALL TORN UP + THE SHIFTY GRIFTS – Modrá vopice, Praha (info)

30.7. THE FLEX + HOWL – Café na půl cesty, Praha (info)

SRPEN

1.8. BILLY TALENT – Korunní pevnůstka, Olomouc (info)

2.8. LUCKY CHOPS – Fléda, Brno (info)

3.8. BILLY TALENT – Hlavní dvůr pivovaru Staropramen, Praha (info)

4.8. THE GENERATORS + THE GANGNAILS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

4.8. DEADBEATZ BLUES BOPPER – Stará pekárna, Brno (info)

5.8. THE AFGHAN WHIGS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

6.8. RIVAL SONS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

6.8. HELLSHOCK PDX + ENCORE – Klub 007 Strahov, Praha (info)

8.8. SIBERIAN MEAT GRINDER + ACID FORCE + SUPPORT – Barrák, Ostrava (info)

9.8. INTERPOL – Lucerna Music Bar, Praha (info)

10.8. ROCKY LEON – Letní kino na Špilberku, Brno (info)

11.8. BLACKMORE’S NIGHT – Hrad Špilberk, Brno (info)

12.8. ŠPILBERK BALKANNN 2017 (DUBIOZA KOLEKTIV, RUSSKAJA A DALŠÍ) – Hrad Špilberk, Brno (info)

12.8. BLACKMORE’S NIGHT – Pivovarská zahrada, Český Krumlov (info)

12.8. KING MOROI – BAR Pod Hodinama, Kolín (info)

13.8. MAC DEMARCO – MeetFactory, Praha (info)

14.8. THE DILLINGER ESCAPE PLAN + THE NUMBER TWELVE LOOKS LIKE YOU + GOD MOTHER – Palác Akropolis, Praha (info)

14.8. RADICAL FACE – Lucerna Music Bar, Praha (info)

15.8. PERFUME GENIUS + LYDIA AINSWORTH – MeetFactory, Praha (info)

15.8. PRO-PAIN – Melodka, Brno (info)

15.8. OCEANS ATE ALASKA + ABYSS, WATCHING ME + COUNTLESS + DAWNWATCHER – Chapeau Rouge, Praha (info)

17.8. LA FAMILIA – BAR Pod Hodinama, Kolín (info)

19.8. ROBBIE WILLIAMS + ERASURE – letiště Letňany, Praha (info)

19.8. SIX-SCORE + NERVOUS TWITCH – Café na půl cesty, Praha (info)

21.8. JAPANDROIDS – Futurum Music Bar, Praha (info)

21.8. X AMBASSADORS – Roxy, Praha (info)

22.8. PHANTOGRAM – Palác Akropolis, Praha (info)

22.8. LIFE OF AGONY + DIABLO BLVD – Futurum Music Bar, Praha (info)

23.8. THE OFFSPRING + NEWDRIVE + THE BOTTOM LINE – Malá sportovní hala, Praha (info)

23.8. NICOLAS JAAR – Roxy, Praha (info)

25.8. DEERHOOF + SUPPORT: OTK + INDIA – Underdogs’ Ballroom & Bar, Praha (info)

25.8. PODWÓRKOVI CHULIGANI + SUPPORT – Barrák, Ostrava (info)

27.8. SKYWALKER + MC GEY + GLAD FOR TODAY – Cross club, Praha (info)

28.8. PERE UBU + GARTH KNOX – Palác Akropolis, Praha (info)

ZÁŘÍ

2.9. ULI JON ROTH – Rock Café, Praha (info)

2.9. OMEGA – Velký sál Lucerny, Praha (info)

2.9 TV SMITH + PIRATES OF THE PUBS – Barrák, Ostrava (info)

3.9 NECRODEATH + SUPPORT – Barrák, Ostrava (info)

3.9. RICKOLUS – Local Mandala, Kopřivnice (info)

4.9. RICKOLUS – Jazz Tibet, Olomouc

5.9. RISING APPALACHIA + support: ORKA – Rock Café, Praha (info)

5.9. TRICOT –  Underdogs’ Ballroom & Bar, Praha (info)

5.9. RICKOLUS – Kabinet MÚZ, Brno

6.9. KEIJI HAINO – Meetfactory, Praha (info)

6.9. DEAD BY APRIL – Futurum, Praha (info)

6.9. MIKE + THE MECHANICS – Velký sál Lucerny, Praha (info)

6.9 AMERICAN HEAD CHARGE + ONCE HUMAN + IN DEATH + SUPPORT – Barrák, Ostrava (info)

6.9. RICKOLUS – Anděl music bar, Plzeň (info)

7.9. DIE KRUPPS + JOHNNY DEATHSHADOW + BARABAZ – Lucerna Music Bar, Praha (info)

7.9. BEACH FOSSILS – MeetFactory, Praha (info)

7.9. RICKOLUS – Potrvá, Praha

8.9. DYRK SHIVAY –  Stará aréna, Ostrava (info)

9.9. THE PINEAPPLE THIEF & GAVIN HARRISON + GODSTICKS – Melodka, Brno (info)

10.9. THE DRUMS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

10.9. DYRK SHIVAY – Prostor Země, Praha (info)

11.9. SPARKS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

12.9. CATTLE DECAPITATION + BROKEN HOPE + DALŠÍ – Melodka, Brno (info)

12.9. BAD BREEDING – Café v lese, Praha (info)

12.9. PIERRE BASTIEN – Palác Akropolis, Praha (info)

12.9. RICHIE SPICE & THE ELEMENT BAND – Lucerna Music Bar, Praha (info)

13.9. BARCELONA GIPSY BALKAN ORCHESTRA – Lucerna Music Bar, Praha (info)

13.9. JOEY CALDERAZZO TRIO – Jazz Dock, Praha

13.9. CAKES DA KILLA – Fléda, Brno (info)

14.9. ZION TRAIN – Futurum, Praha (info)

14.9. MONIKA WERKSTATT 20 LET: GUDRUN GUT + BEATE BARTEL + DALŠÍ – Palác Akropolis, Praha (info)

16.9. DIE TORNADOS – Klub 007 Strahov, Praha

17.9. PAPA ROACH + FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES – Malá sportovní hala, Praha (info)

17.9. HELLHOOKAH + GEDALE – Underdogs’ Ballroom & Bar, Praha (info)

18.9. MATISYAHU – Lucerna Music Bar, Praha (info)

18.9. MINDEN – Roxy, Praha (info)

19.9. THE PRETTY THINGS + RUMRODS – Rock Café, Praha (info)

19.9. JESSICA MOSS + JAMES P HONEY – Klub 007 Strahov, Praha

19.9. NADIA REID – Underdogs’ Ballroom & Bar, Praha (info)

20.9. DIANA KRALL – Hala Rondo, Brno (info)

20.9. DJ SHADOW – Roxy, Praha (info)

20.9. WARHAUS + BAD KARMA BOY + DALŠÍ – Palác Akropolis, Praha (info)

20.9. MOHAMMAD + LIŠAJ – Potrvá, Praha (info)

20.9. WAXAHATCHEE + ALLISON CRUTCHFIELD – Klub 007 Strahov, Praha (info)

20.9. VOLOSI – Budova Hlaholu, Praha (info)

21.9. KRYPTS + JUPITERIAN – Klub 007 Strahov, Praha (info)

22.9. PISS TEST – Klub 007 Strahov, Praha

22.9 NECRONOMICON + WAVERLY LIES NORTH + CATERINA NIX – Barrák, Ostrava (info)

23.9. STEPHAN MATHIEU – Ponec – divadlo, Praha (info)

23.9. SICK. – Chapeau Rouge, Praha (info)

23.9. SERIOUS BLACK – Masters of Rock Café, Zlín (info)

23.9. TÚ ACÁ NO + THE CRUSHERS – BAR Pod Hodinama, Kolín (info)

26.9. TIMBER TIMBRE – NoD, Praha (info)

26.9. SEXMOB – JazzDock, Praha (info)

27.9. BÖLZER + SVARTIDAUÐI + DALŠÍ – Nová Chmelnice, Praha (info)

27.9. ROBERT KUSMIERSKI – La Fabrika, Praha (info)

27.9. PHIL RUDD & HIS BAND + special guests – Alfa, Plzeň (info)

28.9. FOREST SWORDS – MeetFactory, Praha (info)

28.9. ALAZKA + IMMINENCE + ACROSS THE ATLANTIC – Rock Café, Praha (info)

28.9. NAZARETH + CREEDENCE CLEARWATER REVIVED – Sono, Brno (info)

28.9. PHIL RUDD & HIS BAND + special guests – KD Gerbera, České Budějovice (info)

29.9. SEETHER – Lucerna Music Bar, Praha (info)

29.9. PADDY AND THE RATS + SUPPORT – Rock Café, Praha (info)

29.9. NAZARETH + CREEDENCE CLEARWATER REVIVED – Velký sál Lucerny, Praha (info)

29.9. PHIL RUDD & HIS BAND + special guests – S-Club, Olomouc

30.9. FLATLINERS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

30.9. THE FOREIGN RESORT + support – Underdogs’ Ballroom & Bar, Praha (info)

30.9. SEETHER – Fléda, Brno (info)

30.9. NAZARETH + CREEDENCE CLEARWATER REVIVED – Bonver Arena, Ostrava (info)

30.9. PHIL RUDD & HIS BAND + special guests – Rock Café, Jablunkov

ŘÍJEN

2.10. GOGO PENGUIN – Palác Akropolis, Praha (info)

2.10. EDGUY – MeetFactory, Praha (info)

2.10. SPIRAL STAIRS + CANSHAKER PI – Café v lese, Praha (info)

3.10. PHIL RUDD & HIS BAND + special guests – Lucerna Music Bar, Praha (info)

4.10. MAHALA RAI BANDA – Palác Akropolis, Praha (info)

4.10. R5 – Roxy, Praha (info)

4.10. PHIL RUDD & HIS BAND + special guests – KNAK, Teplice (info)

5.10. STU LARSEN – Royal, Praha (info)

5.10. DEVA PREMAL & MITEN WITH MANOSE – Divadlo Hybernia, Praha (info)

5.10. IMPIETY + WORMWOOD + ASAGRAUM + BODE PRETO – Modrá vopice, Praha (info)

5.10. BRIDEAR – Divadlo pod lampou, Plzeň (info)

6.10. PURPENDICULAR & SAVILLE ROW – Sono, Brno (info)

7.10. GOTHIC + INTERITUS + INNERSPHERE – Divadlo pod lampou, Plzeň

8.10. ACID MOTHERS TEMPLE + SUPPORT – Theremin, Praha (info)

8.10. GALACTIC EMPIRE + support – Futurum, Praha (info)

10.10. TVIVLER + I AM PENTAGON – Klub 007 Strahov, Praha

10.10. OVER THE UNDER + MINDRAPE – Chapeau Rouge, Praha (info)

10.10. PARADISE LOST + PALLBEARER + SINISTRO – Fléda, Brno (info)

12.10. SATYRICON + SUICIDAL ANGELS + FIGHT THE FIGHT – Palác Akropolis, Praha (info)

12.10. DREADZONE – Lucerna Music Bar, Praha (info)

12.10. X RAY CAT TRIO + RETARDED RATS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

13.10. THE JESUS AND MARY CHAIN – Lucerna Music Bar, Praha (info)

13.10. EMA – MeetFactory, Praha (info)

13.10. SPIDER CREW – Klub 007 Strahov, Praha

13.10. BROTHER FIRETRIBE – Nová Chmelnice, Praha (info)

14.10. TORA – Chapeau Rouge, Praha (info)

16.10. MACHINE GUN KELLY –  Forum Karlín, Praha (info)

16.10. DANIEL SLOSS – Divadlo U Hasičů, Praha (info)

16.10. ENNIO MORRICONE & ČESKÝ NÁRODNÍ SYMFONICKÝ ORCHESTR – O2 Arena, Praha (info)

16.10. THE ROUGHNECK RIOT – Divadlo pod lampou, Plzeň

16.10. AL DI MEOLA – Sono, Brno (info)

17.10. KATAKLYSM + GRAVEWORM – Roxy, Praha (info)

17.10. FINK – Fléda, Brno (info)

18.10. FINK – Roxy, Praha (info)

18.10. ABRASIVE WHEELS + VAGABONDS 77 – Klub 007 Strahov, Praha (info)

18.10. VENDETTA + support – Modrá vopice, Praha (info)

18.10. ROCK´N´ROLL ARMY – Divadlo pod lampou, Plzeň

19.10. THY ART IS A MURDER + AFTER THE BURIAL + další – Nová Chmelnice, Praha (info)

19.10. VENDETTA + support – Barrák, Ostrava (info)

19.10. THE SWEET – Sono, Brno (info)

20.10. STRAY FROM THE PATH – Rock Café, Praha (info)

20.10. THE SWEET – Velký sál Lucerny, Praha (info)

20.10. PAROV STELAR – BVV – pavilon G1, Brno (info)

20.10. THE SWEET – Velký sál Lucerna, Praha (info)

20.10. THE GLOAMING – Forum Karlín, Praha (info)

21.10. UFOMAMMUT + USNEA – Klub 007 Strahov, Praha (info)

21.10. ORDEN OGAN + RHAPSODY OF FIRE – Nová Chmelnice, Praha (info)

22.10. LOLA MARSH – Palác Akropolis, Praha (info)

22.10. SHABAZZ PALACES – Divadlo Archa, Praha (info)

22.10. MONOLORD + CONAN – Kabinet MÚZ, Brno (info)

23.10. GOLDFRAPP – Roxy, Praha (info)

23.10. YOUNGBLOOD BRASS BAND – Lucerna Music Bar, Praha (info)

24.10. MIREILLE MATHIEU – Kongresové centrum Praha, Praha (info)

24.10. CARBINE + DEFILEMENT + HOWL + MARIO THE SHROOMER + KANT CRITICIZE – Fatal, Praha (info)

24.10. LAMBCHOP – Divadlo Archa, Praha (info)

25.10. DUB PISTOLS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

25.10. TERRY OLDFIELD & SORAYA SARASWATI – Kino Dlabačov, Praha (info)

25.10. MIREILLE MATHIEU – Kongresové centrum Praha, Praha (info)

26.10. NICK CAVE & THE BAD SEEDS – O2 Arena, Praha (info)

26.10. STONED JESUS + BEASTMAKER – Klub 007 Strahov, Praha (info)

27.10. GAVIN BRYARS – Divadlo Archa, Praha (info)

27.10. GUANO APES – MeetFactory, Praha (info)

28.10. ANATHEMA + ALCEST – Lucerna Music Bar, Praha (info)

28.10. THE FRESH & ONLYS – Underdogs’ Ballroom & Bar, Praha (info)

28.10. ELUVEITIE + AMARANTHE + THE CHARM THE FURY – Masters of Rock Café, Zlín (info)

29.10. JASON MORAN – Divadlo Archa, Praha (info)

29.10. KEN HENSLEY (URIAH HEEP) & OUR PROPAGANDA BAND – Sono, Brno (info)

30.10. FIGHTING CARAVANS – Roxy, Praha (info)

31.10. MOGWAI – Roxy, Praha (info)

31.10. RICHARD GALLIANO & RADEK BABORÁK ENSEMBLE – Rudolfinum, Praha (info)

LISTOPAD

1.11. BEN MILLER BAND – Café v lese, Praha (info)

1.11. QUEEN + ADAM LAMBERT – O2 Arena, Praha (info)

1.11. DRAGONFORCE – Masters of Rock Café, Zlín (info)

2.11. BATTLEME – Klub 007 Strahov, Praha (info)

2.11. SUBACT + TRIEBLAUT + TOKAMAK REAKTOR – Divadlo pod lampou, Plzeň (info)

2.11 UDO DIRKSCHNEIDER – Garage, Ostrava (info)

3.11. THE BERMUDAZ – Divadlo pod lampou, Plzeň (info)

3.11 UDO DIRKSCHNEIDER – Masters of Rock Café, Zlín (info)

4.11. OUR LAST NIGHT + BLESSTHEFALL + THE COLOR MORALE – MeetFactory, Praha (info)

4.11. KADAVAR + DEATH ALLEY – Nová Chmelnice, Praha

4.11 UDO DIRKSCHNEIDER – Šeříkovka, Plzeň (info)

5.11. GIRLS AGAINST BOYS + SOULSIDE + PARAMOUNT STYLES + DALŠÍ – Lucerna Music Bar, Praha (info)

5.11. BEATSTEAKS – Roxy, Praha (info)

5.11. WEDNESDAY 13 – Rock Café, Praha (info)

5.11. LAIBACH – Palác Akropolis, Praha (info)

5.11. RALPH TOWNER – Anežský klášter, Praha (info)

6.11. BETH HART – Forum Karlín, Praha (info)

6.11. CANDY DULFER – Lucerna Music Bar, Praha (info)

7.11. CHRIS REA – Kongresové centrum Praha, Praha (info)

7.11. AND SO I WATCH YOU FROM AFAR – NoD, Praha (info)

7.11. !!! – Futurum, Praha (info)

7.11. PVRIS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

7.11. JULIA WOLFE & BANG ON A CAN ALL STARS & MARTINŮ VOICES – Forum Karlín, Praha (info)

8.11. THIS IS THE KIT – Café v lese, Praha (info)

8.11. MOSES SUMNEY – MeetFactory, Praha (info)

8.11. THE GENERATIONS ARMY – Divadlo pod lampou, Plzeň

9.11. HERBIE HANCOCK – Forum Karlín, Praha (info)

9.11. THE PEACOCKS – Divadlo pod lampou, Plzeň

9.11 STACEY KENT – Měšťanská beseda, Plzeň (info)

9.11. MARK LANEGAN BAND – Fléda, Brno (info)

10.11. JP COOPER – Futurum, Praha (info)

10.11. OTHERKIN – Café v lese, Praha (info

10.11. OI POLLOI + APPENDIX + THE LABS RATS – Klub 007 Strahov, Praha (info)

10.11. TOPS – MeetFactory, Praha (info)

10.11. MARK LANEGAN BAND – Lucerna Music Bar, Praha (info)

10.11. EPICA + VUUR + MYRATH – Masters of Rock Café, Zlín (info)

11.11. THE KOOKS + LAKE MALAWI – Malá sportovní hala, Praha (info)

11.11. INTERVALS + POLYPHIA + NICK JOHNSTON – Nová Chmelnice, Praha (info)

11.11. JINJER – Divadlo pod lampou, Plzeň

12.11. ARCHIVE – Lucerna Music Bar, Praha (info)

12.11. INTERGALACTIC LOVERS – Futurum, Praha (info)

12.11. EMMURE + DEEZ NUTS + další – Storm, Praha (info)

13.11. JONNY LANG – Lucerna Music Bar, Praha

13.11. PRETTY CITY – Roxy, Praha (info)

13.11. SKÁLMÖLD + OMNIUM GATHERUM – Futurum, Praha (info)

14.11. GORILLAZ – O2 Arena, Praha (info)

14.11. MOUNT KIMBIE – MeetFactory, Praha (info)

14.11. MACEO PARKER – Sono, Brno (info)

15.11. THE RASMUS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

16.11. PUBLIC SERVICE BROADCASTING – Futurum, Praha (info)

16.11. SOHN – Palác Akropolis, Praha (info)

16.11. HURTS – Forum Karlín, Praha (info)

18.11. IVAN & THE PARAZOL – Divadlo pod lampou, Plzeň

19.11. MARILYN MANSON –  Tipsport Arena, Praha (info)

19.11. OH WONDER – Roxy, Praha (info)

19.11. JAMES NEWTON HOWARD – Kongresové centrum Praha, Praha (info)

19.11. TESTAMENT + ANNIHILATOR + DEATH ANGEL – Sono, Brno (info)

19.11. BRYAN ADAMS – Hala Rondo, Brno (info)

20.11. ISLAND – Cross Club, Praha (info)

20.11. LEPROUS + AGENT FRESCO + další – Rock Café, Praha (info)

21.11. CHRYSTA BELL – Lucerna Music Bar, Praha (info)

21.11. KALEO + JUDAH & THE LION – Velký sál Lucerny, Praha (info)

24.11. STRGZ + THE PISSED ONES – Klub 007 Strahov, Praha

24.11. TEMPA T + SMACK + ELF KID – Radost, Brno (info)

24.11. WASP – Sportovní a kulturní komplex, Hluk (info)

25.11. HELLOWEEN – Tipsport Arena, Praha (info)

25.11. KODALINE – Lucerna Music Bar, Praha (info)

25.11. TEXTURES + support – Futurum, Praha (info)

26.11. FIVE FINGER DEATH PUNCH + IN FLAMES + OF MICE & MEN – Forum Karlín, Praha (info)

26.11. VULTURE INDUSTRIES – Divadlo pod lampou, Plzeň (info)

27.11. MEW – Lucerna Music Bar, Praha (info)

29.11. THE HORRORS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

PROSINEC

1.12. UDO DIRKSCHNEIDER – MeetFactory, Praha (info)

1.12. KLANGSTOF – Chapeau Rouge, Praha (info)

2.12. HIM – Forum Karlín, Praha (info)

3.12. SCORPIONS – Ostravar Arena, Ostrava (info)

5.12. ROYAL REPUBLIC – Roxy, Praha (info)

6.12 CRISIX + SURGICAL STRIKE + MYNDED – Papírna, Plzeň (info)

6.12. ROYAL REPUBLIC – Fléda, Brno (info)

9.12. ENTER SHIKARI + LOWER THAN ATLANTIS + ASTROID BOYS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

10.12. TARJA & MORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC –Výstaviště Flora, Olomouc (info)

11.12. SLEEP PARTY PEOPLE – Fléda, Brno (info)

12.12. TARJA & MORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC – Kongresové centrum Praha, Praha (info)

(Navštíveno 414krát, z toho 1krát dnes)
0