165 koncertů zahraničních kapel v ČR v první čtvrtině roku 2016

Rubrika:  Novinky, publikováno: 06.01.2016

Pamatujete? Na začátku školního roku jsme pro vás přichystali opulentní seznam 165 podzimních zahraničních koncertů v  naší domovině. A protože redakční stůl praskl pod náporem děkovných dopisů, pochopili jsme, že o připravit další asi není špatný nápad. Zde je tedy téměř kompletní seznam koncertů, do kterého jsme tentokrát zamíchali i vybrané důležité vystoupení domácích interpretů. Abyste to měli všechno pěkně na jednom místě. Pokud narazíte na akci, která v našem seznamu chybí, neváhejte nás s touto skutečností seznámit. Nehrajeme si na všeználky, ale rádi bychom se k dokonalosti samozřejmě přiblížili ;).

LEDEN

9.1. SAVAGE REPUBLIC, CTIB – Vesmír, Vsetín (info)

7.-23.1. – OLD BOY, UNKILLED WORKER – turné Plzeň, Třebíč, Břeclav, Brno, Praha, Hradec Králové (info)

13.-26.1. – CESCHI, ANDY THE DOORBUM – turné Ústí nad Labem, Kaplička u Vernéřovické studánky, Břeclav, Rožnov pod Radhoštěm, Brno, Praha (info)

14.1. MANOWAR – Ostrava Arena, Ostrava (info)

15.1. MANOWAR – DRFG Arena, Brno (info)

15.1. ENNIO MORRICONE – O2 Arena, Praha (psali jsme)

16.1. IMAGINE DRAGONS – O2 Arena, Praha (info)

16.1. OMAR SOULEYMAN, CLAP! CLAP! (10 narozeniny Radia Wave) – Meetfactory, Praha (info)

17.1. RICHARD YOUNGS, OSPALÝ POHYB a další (Art’s Birthday) – Fórum pro architekty, Praha (info)

19.-20.1. MANOWAR – Praha (info)

20.1. AMBASSADOR21 – Cross, Praha (info)

20.1. SCOTT KELLY, CHVE, THE LEAVING – V. kolona, Praha (info)

21.1. MELANIE DE BIASIO – Palác Akropolis, Praha (info)

21.-12.2. ledna – DAN BÁRTA & ALICE – turné Olomouc, Ústí nad Orlicí, Jablonec nad Nisou, Praha, Padubice, Brno, České Budějovice, Zlín, Mladá Boleslav

22.1. THERAPY?, FLESH ROXON – Rock Café, Praha (info)

22.1. RHAPSODY – Nová Chmelnice, Praha (info)

22.1. KATAKLYSM, SEPTICFLESH, ABORTED – Meetfactory, Praha (info)

22.1. UPFALL?, MONOLITE, AUDIOPES – Mandala, Kopřivnice (info)

23.1. LITTLE SIMZ – Chapeau Rouge, Praha (info)

23.1. VENOMOUS CONCEPT – Modrá vopice, Praha (info)

24.1. THREE DAYS GRACE, WE ARE THE OCEAN – Malá sportovní hala, Praha (info)

24.1. THERION, LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA, IMPERIAL AGE, EGO FALL – Klub Alfa, Ostrava (info)

24.1. AVERSIONS CROWN, RINGS OF SATURN, A NIGHT IN TEXAS – Chapeau Rouge, Praha (info)

25.1. THE WORLD IS A BEAUTIFUL PLACE & I AM NO LONGER AFRAID TO DIE, MEWITHOUTYOU – Klub 007, Praha (info)

25.1. WEESP – Roxy, Praha (info)

26.1. THE PAPER KITES – Rock Café, Praha (info)

26.1 COM TRUISE – Meetfactory, Praha (info)

26.1. GENERATIONS (Wesley, Coradi, Match) – Palác Akropolis, Praha (info)

26.1. WILL SAMSON, MANU DELAGO (Festival Spectaculare) – Jazz Dock, Praha (info)

27.1. SLIPKNOT – O2 Arena, Praha (info)

27.1. RIVAL CONSOLES, MASAYOSHI FUJITA, MICHAEL PRICE (Festival Spectaculare) – Palác Akropolis, Praha (info)

27.1. THERION, LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA, IMPERIAL AGE, EGO FALL – Futurum, Praha (info)

28.1. JÚNÍUS MEYVANT – Royal, Praha (info)

29.1. Jethro Tull The Rock Opera: IAN ANDERSON – Fórum Karlín, Praha (info)

29.1. 29.1. ITCHY POOPZKID, JUST FOR BEING – Divadlo pod lampou, Plzeň (info)

29.1. PETER HOOK & THE LIGHT – Lucerna Music Bar, Praha (info)

29.1. EMIKA, STROON (Festival Spectaculare) – Palác Akropolis, Praha (info)

29.1. THE VIBRATORS, THE FIALKY – Klub 007, Praha (info)

29.1. MAJESTY, EVERTALE – Nová Chmelnice, Praha (info)

30.1. ELLIE GOULDING – O2 Arena, Praha (info)

30.1. STAND HIGH PATROL FEAT. PUPAJIM, ROOTYSTEP, MAC GYVER, MERRY – Meetfactory, Praha (info)

30.1. PORT- ROYAL, OCOEUR, VITTORIA FLEET (Festival Spectaculare) – Chemistry Gallery, Praha (info)

31.1. NITRO CIRCUS LIVE – O2 Arena, Praha (info)

31.1. JEREMIH – Roxy, Praha (info)

31.1. JOSHUA RADIN – Lucerna Music bar, Praha (info)

 

ÚNOR

1.2. LEE RANALDO – Palác Akropolis, Praha (info)

2.2. UK SUBS, TV SMITH – Futurum, Praha (info)

2.2. ANGEL HAZE – Lucerna Music Bar, Praha (info)

3.2. PAUL ANKA – Kongresová centrum, Praha (info)

3.2. AROVANE, HIOR CHRONIK (Festival Spectaculare) – Palác Akropolis, Praha (info)

3.2. Hudební ceny Vinyla 2015: KVĚTY, PLEASE THE TREES, VENTOLIN – Lucerna Music Bar, Praha (info)

3.2. YUNG – Klub 007, Praha (info)

3.2. LED BY FEAR, DISBEATLESS – •sf•miniramp•diy•, Olomouc (info)

4.2. LIONHEART, DESOLATED, KUBLAI KHAN, FALLBRAWL – Rock Café, Praha (info)

4.2. BEHEMOTH, ABBATH, ENTOMBED A.D., INQUISITION – Meetfactory, Praha (info)

4.2. FREDERIC ROBINSON & KORDZ (Festival Spectaculare) – Cross, Praha (info)

4.2. I SET MY FRIENDS ON FIRE, ROSEDALE, A TRAITOR – Divadlo pod lampou, Plzeň (info)

5.2. SABATON, WISDOM – Hala Vodová, Brno (info)

5.2. TWENTY ONE PILOTS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

5.2. RESIDENTS – Palác Akropolis, Praha (info)

5.2. GRIEVED, EMPLOYED TO SERVE – Klub 007, Praha (info)

5.2. LED BY FEAR, DISBEATLESS – Café na půl cesty, Praha (info)

6.2. STICK TO YOUR GUNS, STRAY FROM THE PATH, COUNTERPARTS, WOLF DOWN – Futurum, Praha (info)

6.2. ALEXANDER HACKE + DANIELLE DE PICCIOTTO – Meetfactory, Praha (info)

6.2. POWERWOLF, BATTLE BEAST – Masters od Rock Café, Zlín (info)

6.2. THE VIEW – Lucerna Music Bar, Praha (info)

6.2. ECSTASY OF SAINT THERESA (Radio 1 slaví 25 let) – Divadlo Archa, Praha (info)

7.2. CHE SUDAKA – Lucerna Music Bar, Praha (info)

9.2. ESCAPE THE FATE, NEW YEAR’S DAY, FEARLESS VAMPIRE KILLERS, LIKE A STORM – Futurum, Praha (info)

9.2. DO OR DIE, THELL BARRIO, BEAUTIFUL CAFILLERY, ARE YOU LOCAL? – Modrá vopice, Praha (info)

9.2. HAYDAMAKY – Divadlo pod lampou, Plzeň (info)

9.2 – 6.3. – STROMBOLI (Fiat Lux Tour) – Zlín až Č. Budějovice (info)

10.2. MOVITS! – Lucerna Music Bar, Praha (info)

10.2. GOLDEN VOID, HOLY SONS – Klub 007, Praha (info)

10.2. BURNING DOWN ALASKA, ACRES, CASEY – Klub 007, Praha (info)

11.2. MAXENCE CYRIN – Palác Akropolis, Praha (info)

11.2. FISMOLL – La Fabrika, Praha (info)

11.-13. 2. SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH – tour Modrá Vopice Praha; Melodka, Brno; Barrák, Ostrava (info)

12.2. LONDON ELEKTRICITY & MC WREC + support: LYNX – Roxy, Praha (info)

12.2. LENKA DUSILOVA + TENDAYI KUUMBA (Prague New York Effects) – Palác Akropolis, Praha (info)

12.2. WYNTON MARSALIS (Festival Jazzfest Brno) – SONO, Brno (info)

12.2. PRIMAL FEAR, BRAINSTORM, STRIKER – Nová Chmelnice, Praha (info)

13.2. KRAFTKLUB – Lucerna Music Bar, Praha (info)

13.2. NADJA, SÍTĚ – Kabinet múz, Brno (info)

14.2. ZAZ – DRFG Arena, Brno (info)

14.2. DISCLOSURE – Malá sportovní hala, Praha (info)

14.2. BONES – Basement Bar, Praha (info)

15.2. NADJA, ROUILLEX – Klub FAMU, Praha (info)

16.2. CANCER BATS – Rock Café, Praha (info)

16.2. IN OTHER CLIMES, KONFRONT, BEAST WITHIN THE SOUND – Modrá vopice, Praha (info)

16.2. LE1F – Meetfactory, Praha (info)

16.2. SAVIOURS, MÖRKHIMMEL – Klub 007, Praha (info)

16.2. XANDRIA, SERENITY, JADED STAR – Masters od Rock Café, Zlín (info)

17.2. DISENTOMB, KRAANIUM, VISCERAL DISGORGE, SHAMPOON KILLER – Modrá vopice, Praha (info)

17.2. THE HELLFREAKS, TWISTED ROD – Klub 007, Praha (info)

17.2. ADRIAN BELEW TRIO – SONO, Brno (info)

17.2. MICHAL PAVLÍČEK (Pět tuctů Čombeho) – Fórum Karlín, Praha (info)

18.2. ADRIAN BELEW TRIO – Lucerna Music Bar, Praha (info)

19.2. GREG DULLI – Lucerna Music Bar, Praha (info)

19.2. P.R.O.B.L.E.M.S., JUST WAR – Modrá vopice, Praha (info)

19.2. HELLOWEEN, GOTHARD, CRIMES OF PASSION – hala Euronics, Zlín (info)

19.2. AVIATOR, THEREAFTER – Café na půl cesty, Praha (info)

19.2. THE WINERY DOGS – S-klub, Olomouc (info)

20.2. HELLOWEEN, GOTHARD, CRIMES OF PASSION – Fórum Karlín, Praha (info)

20.2. KODALINE – Lucerna Music Bar, Praha (info)

20.2. PAROV STELAR – Tipsport Arena, Praha (info)

22.2. YOUTH LAGOON, THE MILD HIGH CLUB – Meetfactory, Praha (info)

22.2. ME AND MY DRUMMER, SUNDAYS ON CLARENDON ROAD, TRISTAN BRUSCH – Lucerna Music Bar, Praha (info)

23.2. TAYLOR DAVIS – Royal, Praha (info)

24.2. KINGDOM OF GIANTS, CONTINENTS, HIGH HOPES – Cross, Praha (info)

25.2. HURTS – Incheba Arena, Praha (info)

25.2. SOULFLY, KING PARROT, INCITE – Roxy, Praha (info)

26.2. WOLF ALICE – Palác Akropolis, Praha (info)

26.2. CROOKS, BOSTON MANOR – Klub 007, Praha (info)

27.2. NEVER SOL S ORCHESTREM PRAŽSKÉ FILHARMONIE, VÖK – Palác Akropolis, Praha (info)

27.2. SCORPIONS – O2 Arena, Praha (info)

27.2. GHOSTWRITER, LUCIFER THE LIGHTBEARER – Klub 007, Praha (info)

28.2. RITCHIE RAMONE (ex-Ramones) – Exit-Us, Praha (info)

28.2. DOPE D.O.D. – Lucerna Music Bar, Praha (info)

 

BŘEZEN

1.3. TRACER – Rock Café, Praha (info)

2.3. MARINA AND THE DIAMONDS – Malá sportovní hala, Praha (info)

2.3. !!! – Lucerna Music Bar, Praha (info)

3.3. DJ KRUSH – Lucerna Music Bar, Praha (info)

4.3. ANNA VON HAUSWOLFF – Palác Akropolis, Praha (info)

4.3. THE VINTAGE CARAVAN, DEAD LORD, TIEBREAKER – Nová Chmelnice, Praha (info)

6.3. KATZKAB, THE LAST DAYS OF JESUS – Basement Bar, Praha (info)

3.3. BRIAN MAY & KERRY ELLIS – Hala Gong, Ostrava (info)

5.3 THE NEIGHBOURHOOD – Lucerna Music Bar, Praha (info)

5.3. SIMPLE PLAN – Malá sportovní hala, Praha (info)

5.3. BRIAN MAY & KERRY ELLIS – Kongresové centrum, Zlín (info)

6.3. MACEO PARKER – Lucerna Music Bar, Praha (info)

6.3. BRIAN MAY & KERRY ELLIS – Boby centrum, Brno (info)

7.3. FANFARE CIOCARLIA & ADRIAN RASO – Palác Akropolis, Praha (info)

8.3. GREGORY PORTER (Festival Jazzfest Brno) – Boby centrum, Brno (info)

8.3. BRIAN MAY & KERRY ELLIS – Kongresové centrum, Praha (info)

9.3. CROSSFAITH – Rock Café, Praha (info)

10.3. TINDERSTICKS – Divadlo Archa, Praha (info)

10.3. THERMAL – VILA Štvanice, Praha (info)

10.3. BURNING DOWN ALASKA, ACRES, CASEY – Klub 007, Praha (info)

11.3. SYMPHONY X + guest MYRATH – Masters od Rock Café, Zlín (info)

12.3. YEARS & YEARS – Forum Karlín, Praha (info)

12.3. GLEN HANSARD – Divadlo Archa, Praha (info)

12.3. AVIATOR – Divadlo pod lampou, Plzeň (info)

12.3. CHRYSALIDE, SYNAPSCAPE – Basement Bar, Praha (info)

13.3. TOMMY EMMANUEL a hosté – Rudolfinum, Praha (info)

13.3. SICK OF IT ALL – Palác Akropolis, Praha (info)

13.3. DON AIREY & BAND – Nová Chmelnice, Praha (info)

13.3. GLEN HANSARD – Divadlo Archa, Praha (info)

14.3. DON AIREY & BAND – Metro Music Bar, Brno (info)

15.3. BILLY MARTIN’S WICKED KNEE – Palác Akropolis, Praha (info)

16.3. TOBIAS SAMMET´S AVANTASIA – Forum Karlín, Praha (info)

16.3. DRIFTOFF – Café na půl cesty, Praha (info)

16.3. OVO – Divadlo pod lampou, Plzeň (info)

17.3. BARONESS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

17.3. PETER PAN SPEEDROCK, BLACK-BONE – Klub 007, Praha (info)

17.3. PERTURBATOR, GOST, DAN TERMINUS – Rock Café, Praha (info)

18.3. FUCK THE FACTS, WOJCZECH, CONTROLLED EXISTENCE – Klub 007, Praha (info)

19.3. VAN CANTO, GRAILKNIGHTS, WINTERSTORM – Masters od Rock Café, Zlín (info)

19.3. OVO – Plan B, Ostrava (info)

19.3. THE PSYCHONAUTS – Divadlo pod lampou, Plzeň (info)

20.3. MAYBESHEWILL– NoD, Praha (info)

20.3. YUPPICIDE, REPELENT SS – Klub 007, Praha (info)

20.3. VAN CANTO, GRAILKNIGHTS, WINTERSTORM – Meetfactory, Praha (info)

22.3. DAN MCCAFFERTY, JOHN LAWTON, GRAHAM BONNET + symfonický orchestr VIRTUOSI DI PRAGA – Lucerna velký sál, Praha (info)

22.3. TRICOT – tba, Praha (info)

22.3. URIAH HEEP – Měšťanská beseda, Plzeň (info)

23.3. URIAH HEEP – Masters of Rock Café, Zlín (info)

23.3. THE OSCILLATION – Klub 007, Praha (info)

23.3. MAGRUDERGRIND, PRIMITIVE MAN, SIX-SCORE – Modrá vopice, Praha (info)

24.3. DAN MCCAFFERTY, JOHN LAWTON, GRAHAM BONNET + symfonický orchestr VIRTUOSI DI PRAGA – Gong, Ostrava (info)

25.3. DEFEATER, BREAK EVEN, KIDS INSANE – Klub 007, Praha (info)

25.3. U.D.O., ANVIL – Music Club Garage, Ostrava (info)

26.3. HOLY WAVE – Klub 007, Praha (info)

26.3. U.D.O., ANVIL – Masters od Rock Café, Zlín (info)

27.3. U.D.O., ANVIL – Meetfactory, Praha (info)

(Navštíveno 2 799krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Tagy



Související články