165 koncertů zahraničních kapel v ČR do konce 2015

Rubrika:  Novinky, publikováno: 22.09.2015

Dali jsme dohromady 160 zahraničních koncertů, které se u nás chystají do konce roku.
V seznamu najdete akce od indie po ty největší metalové nářezy, od elektronických hipsterů po ty nejzajímavější hard core/punk akce.

St 23.09.   SEA + AIR, BOKKA, SUN GLITTERS, THE DEVIL’S TRADE, FREQUENCY – Palác Akropolis (více v R&A)

Pá 25.09.   SÓLEY, FIORDMOSS – MeetFactory, Praha (info)

Pá 25.09.   TEARIST, SISTER/BODY – Basement Bar, Praha (info)

So 26.09.   MELVINS – Futurum, Praha (info)

So 26.09.   ECLIPSE, REACH – Nová Chmelnice, Praha (info)

So 26.09.   SATURNUS, HELEVORN, ET MORIEMUR – Exit-us, Praha

Ne 27.09.   BREAKDOWN OF SANITY, CLAWERFIELD – Exit-Us, Praha (info)

Ne 27.09.   THE RUTS DC – Klub 007, Praha (info)

Út 29.09.   THE CAUSALTIES, BLINDED, JUST WAR – Futurum, Praha (info)

St 30.09.   THE SOFT MOON – Futurum, Praha (info)

ŘÍJEN

Čt 01.10.   ELECTRO DELUXE – Lucerna Music Bar, Praha (info)

Čt 01.10.   LUST FOR YOUTH, BOY WONDER & THE TEEN SENSATIONS – MeetFactory, Praha (info)

Pá 02.10.   S.D.I., RADIOLOKÁTOR, EXORCIZPHOBIA, MURDER INC. – Nová Chmelnice, Praha (info)

Pá 02.10.   COUNTERPARTS, SENSES FAIL, CAPSIZE – Klub 007, Praha (info)

So 03.10.   DESTRUCTION UNIT, CLIMATIZADO, STÁRNEŠ – Klub 007 Praha  (info)

So 03.10.   TERRAFRAID, EDGARVILLE, TARAS BULLBA – Moskyto, Domažlice

Ne 04.10.   RAVEN – Nová Chmelnice, Praha (info)

Ne 04.10.   IRIE RÉVOLTÉS – Roxy, Praha (info)

Ne 04.10.   CROSS STITCHED EYES, ALARIC, MACGYVER, ALIUSTERRA – Vegalité, Brno (info)

Po 05.10.   JOE BONAMASSA – Fórum Karlín, Praha (info)

Út 06.10.   SOEN, LIZZARD, SHIVERBURN – Rock Café, Praha (info)

St 07.10.   DUB FX – Lucerna Music Bar, Praha (info)

St 07.10.   ZATOKREV, LISTER, FISHERMEN, Divadlo Pod Lampou, Plzeň (info)

Čt 08.10.   ENTER SHIKARI – Fléda, Brno (info)

Pá 09.10.   PIANOS BECOME THE TEETH, MILK TEETH – Klub 007, Praha (info)

So 10.10.   APOCALYPTICA – Fórum Karlín, Praha (info)

So 10.10.   SOAK – Chapeau Rouge (info)

So 10.10.   MARDUK, SVART CROWN, CREST OF DARKNESS, BIO-CANCER, CVINGER – Nová Chmelnice, Praha (info)

Ne 11.10.   RISK IT, POSITIVE MIND – Rock Café, Praha (info)

Ne 11.10.   MANS ZELMERLOW – Lucerna Music Bar, Praha (info)

Po 12.10.   MAGMA – Palác Acropolis, Praha (info)

Po 12.10.   TONY LEVIN & STICK MEN, KOLLAR & RAINERI– Lucerna Music Bar, Praha (více v R&A)

Út 13.10.   CRUACHAN – Exit-us, Praha  (info)

Út 13.10.   HOUSE OF LORDS – Melodka, Praha (info)

Út 13.10.   UP RIVER, PROMETHEE, NO CONSEQUENCE, RISE UP PHOENIX – Cross club, Praha (info)

Út 13.10.   CONTINENTAL (feat R.Barton – ex DROPKICK MURPHYS), TRAVIS O´NEILL AND HIS CARDINAL SINS – Rock Café, Praha (info)

Út 13.10.   NEGATIVE APPROACH, SHEEVA YOGA, EMPTY HALL OF FAME – Barrak, Ostrava (info)

St 14.10.   HOUSE OF LORDS – Nová Chmelnice, Praha (info)

St 14.10.   YOUNG FATHERS – Meetfactory, Praha (info)

St 15.10.   ERIC TRUFFAZ – Palác Acropolis, Praha (info)

Čt 15.10.   THE CARBURETORS, KILL CITY BANDITS – Rock Café, Praha (info)

Čt 15.10.   JOE SATRIANI – Tipsport Arena, Praha (info)

Čt 15.10.   THE METEORS, GREEN MONSTER – Futurum, Praha (info)

Čt 15.10.   AGENT SIDE GRINDER, GEOMETRIC VISION – Basement Bar, Praha (info)

Pá 16.10.   VENOM INC., VADER, DIVINE CHAOS – Melodka, Brno (info)

Pá 16.10.   JOE SATRIANI – Werk Arena, Třinec (info)

Pá 16.10.   ERIC TRUFFAZ – Měšťanská Beseda, Plzeň (info)

Pá 16.10.   MEAN MAN (ex-W.A.S.P.), ADAM BOMB – Nová Chmelnice, Praha (více v R&A)

Pá 16.10.   LIIMA, OVERLAND INN – MeetFactory, Praha (info)

So 17.10.   GURU GURU – Palác Acropolis, Praha (info)

So 17.10.   HEALTH – MeetFactory (info)

So 17.10.   WONDERWORLD – House of Blues, Plzeň (info)

So 17.10.   ONYX, DJ ILLEGAL, MERKULES & PRADA WES – Rock Café, Praha (info)

Ne 18.10.   WONDERWORLD – Melodka, Brno

Po 19.10.   SWEET – MeetFactory, Praha (info)

Út 20.10.   PARADISE LOST, LUCIFER, S.S.O.G.E. – Meetfactory, Praha (info)

Út 20.10.   RICK WAKEMAN – Rockopera, Praha (info)

Čt 20.10.   WALTARI – Futurum, Praha  (info)

Čt 20.10.   TUJIKO NORIKO – NoD, Praha (info)

St 21.10.   RICK WAKEMAN – Sono centrum, Brno (info)

St 21.10.   CHRIS BOTTI – Kongresové centrum, Praha (info)

St 21.10.   GOD IS AN ASTRONAUT – Randal Club, Bratislava (info)

Čt 22.10.   GOD IS AN ASTRONAUT – Futurum, Praha (info)

Čt 22.10.   ANNIHILATOR – Masters of Rock Cafe, Zlín  (info)

Čt 22.10.   SKINNY MOLLY – Melodka, Brno (info)

Čt 22.10.   NATALIE ROOTS (SWE), BURNING STEPS, TARAS BULLBA – Rock Cafe, Praha (info)

Pá 23.10.   TERRY BOZZIO – Eurocentrum, Jablonec nad Nisou (více v R&A)

Pá 23.10.   SKINNY MOLLY – Nová Chmelnice, Praha (info)

Pá 23.10.   Plzeňská noc – několik klubů v Plzni. Více na fb profilu události.

Pá 23.10.   BUSTER SHUFFLE (feat VOM – DIE TOTEN HOSEN) + KŠANDY INDUSTRY – Rock Café, Praha (info)

Pá 23.10.   CHELSEA SMILE – Slash Bar, K.Vary (info)

So 24.10.   SKINNY MOLLY – Hudební klub Irská, K.Vary

So 24.10.   [:SITD:], DER PRAGER HANDGRIFF – Rock café, Praha (info)

So 24.10.   PARADISE LOST, LUCIFER, S.S.O.G.E. – Barrák, Ostrava (info)

Ne 25.10.   INCOGNITO – Lucerna Music Bar, Praha (info)

Ne 25.10.   LEPROUS, SPHERE, RENDEZVOUS POINT – Nová Chmelnice (info)

Po 26.10.   SIMPLY RED – Fórum Karlín, Praha (info)

Po 26.10.   THE GLADIATORS feat. DROOP LION – Lucerna Music Bar, Praha (info)

Po 26.10.   SATURNUS, HELEVORN, ET MORIEMUR – Exit-Us, Praha  (info)

So 26.10.   H2O – Futurum, Praha (info)

Út 27.10.   CHILDREN OF BODOM, SYLOSIS – Fléda, Brno (info)

Út 27.10.   POWERWOLF, CIVIL WAR, ORDEN OGAN– MeetFactory, Praha  (info)

Út 27.10.   DEW SCENTED, ANGELUS APATRIDA, NO RETURN – Nová Chmelnice, Praha (info)

Út 27.10.   DEEP PURPLE – ČEZ Aréna, Ostrava (info)

St 28.10.   DEEP PURPLE – ČEZ Aréna, Plzeň (info)

St 28.10.   ESPERANZA SPALDING – Divadlo Archa, Praha (info)

Čt 29.10.   LEAVES´ EYES – Nová Chmelnice, Praha (info)

Čt 29.10.   DUB PISTOLS – Lucerna music bar, Praha (info)

Pá 30.10.   ANTI-FLAG, RED CITY RADIO, TROPHY EYES, THE HOMELESS GOSPEL CHOIR – Lucerna Music Bar, Praha (info)

Pá 30.10.   EPICA, ELUVEITIE – Hala Euronics, Zlín  (info)

Pá 30.10.   EROS RAMAZZOTTI – 02 Arena, Praha (info)

Pá 30.10.   MASTER, DEATH BED CONFESSION, SUNLOARD, IMAGES AT TWILIGHT – Nová Chmelnice, Praha (info)

Pá 30.10.   PAURA, CENSORSHIT – Slash bar, K.Vary (info)

So 31.10.   OUR LAST NIGHT, PALISADES & CROOKS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

So 31.10.   SON LUX – MeetFactory, Praha (info)

So 31.10.  GET YOUR GUN, GNOOMES, AT BONA FIDE – Rock Café, Praha (info)

LISTOPAD

Ne 01.11.   AMSTERDAM KLEZMER BAND – Lucerna Music Bar, Praha (info)

Po 02.11.   RAMONAS, SOUR BITCH – Rock Café Praha (info)

St 04.11.   WEDNESDAY 13 – Futurum, Praha (info)

St 04.11.   GAMMA RAY, SERIOUS BLACK – MeetFactory, Praha  (info)

St 04.11.   GENESIS: THE MUSICAL BOX show – Fórum Karlín, Praha

St 04.11.   PICTUREPLAN – Basement Bar, Praha

St 04.11.   KENSINGTON,  NO DISTANCE PARADISE – Rock Café, Praha (info)

Čt 05.11.   CARCASS, NAPALM DEATH, OBITUARY, VOIVOD – Hala Folimanka, Praha (info)

Čt 05.11.   ASIAN DUB FOUNDATION – Lucerna music bar, Praha (info)

Čt 05.11.   PURITY RING – Roxy, Praha (info)

Pá 06.11.   GAMMA RAY, SERIOUS BLACK – KC Semilasso, Brno  (info)

Pá 06.11.   DARWIN DEEZ – Chapeau Rouge, Praha

Pá 06.11.   INSANITY – Slash bar, K.Vary (info)

So 07.11.   KORPIKLAANI, ARKONA – Masters of Rock Cafe, Zlín (info)

Ne 08.11.   W.A.S.P. – Garage, Ostrava  (info)

Ne 08.11.   ST.GERMAIN – Lucerna Music Bar, Praha (info)

Ne 08.11.   EVERLAST- Roxy, Praha (info)

Po 09.11.   FINK – Roxy, Praha (info)

Út 10.11.   FINK – Fléda, Brno (info)

Út 10.11.   JUNIOR KELLY – Lucerna Music Bar, Praha (info)

St 11.11.   KVELERTAK – Futurum, Praha (info)

St 11.11.   JAGA JAZZIST – Lucerna Music Bar, Praha (info)

St 11.11.   ANTHRAX – Semilasso, Brno (info)

St 11.11.   LOWER DENS – MeetFactory, Praha (info)

12-14.11.  Blues Alive po dvacáté: The Bladderstones, Allman Brothers Band, Jan Galach Band, The Record Company, Warren Haynes, Martin Chik Blues Band, Luboš Andršt Blues Band, ZVA 12-28, Ondřej Havelka a Melody Makers, Jiří Suchý, Bluesberry, Jan Spálený a ASPM, Dani Robinson, The Kingsize Boogiemen, Jakub Kořínek Jack Cannon Przytula & Kruk, Marek Piowczyk Trio, Joanna Knitter Blues and Folk Connection, Roman Pokorný a Mátyás Pribojszki, Peter Karp & Sue Foley Band, Studebaker John, Bob Margolin with Mike Sponza Band (více v zde v Rockandall)

Pá 13.11.   CRADLE OF FILTH, NE OBLIVISCARIS, TISÍC LET OD RÁJE – Fléda, Brno (info)

Pá 13.11.   CHELSEA WOLFE, A DEAD FOREST INDEX, DAVE HEUMANN – Divadlo Dobeška, Praha (info)

So 14.11.   RÓISÍN MURPHY – Lucerna – Velký sál, Praha (info)

So 14.11.   STEVE GADD BAND – Lucerna Music Bar, Praha  (info)

So 14.11.   ARIEL PINK, JACK NAME – MeetFactory, Praha (info)

Ne 15.11.   THE CINEMATIC ORCHESTRA – Lucerna music bar, Praha (info)

Ne 15.11.   Never Say Die Tour 2015: THE AMITY AFFLICTION, DEFEATER, BEING AS AN OCEAN , CRUEL HAND, FIT FOR A KING, BURNING DOWN ALASKA – Meetfactory, Praha (info)

Ne 15.11.   Zimní Masters Of Rock: STRATOVARIUS, MOONSPELL, OPERATION: MINDCRIME, ALMANAC, DAGOBA, JADED STAR – Hala Euronics, Zlín  (info)

Po 16.11.   SHINING, CALIGULA’S HORSE – Lucerna Music Bar, Praha (info)

Po 16.11.   A PLACE TO BURY STRANGERS – MeetFactory, Praha (info)

Út 17.11.   THE WOMBATS, TEAM ME – Lucerna Music Bar, Praha (info)

Út 17.11.   WHITESNAKE,THE DEAD DAISIES – O2 Arena, Praha (info)

Čt 19.11.   SLASH feat. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS – Malá sportovní hala, Holešovice, Praha (info) (více v R&A)

Pá 20.11.   FIVE FINGER DEATH PUNCH, PAPA ROACH – Malá sportovní hala Holešovice, Praha (info)

Ne 22.11.   TORCHE – Randal, Bratislava (info)

Út 24.11.   BIRDPEN – Futurum, Praha (info)

St 25.11.   VARGAS BLUES BAND – La Fabrica, Praha (info)

Čt 26.11.   SOFA SURFERS – La Fabrica, Praha (info)

Čt 26.11.   BALTHAZAR – MeetFactory, Praha (info)

Pá 27.11.   IAMX – Roxy, Praha (info)

Pá 27.11.   TIDES DEVIED, SECOND OF PEACE – Slash bar, K.Vary (info)

Ne 29.11.   ASTRONAUTALIS, RICKOLUS – Lucerna Music Bar, Praha (info)

Ne 29.11.   ZAZ – Fórum Karlín, Praha  (info)

Po 30.11.   ZAZ – ČEZ Aréna, Ostrava  (info)

Po 30.11.   FEAR FACTORY – MeetFactory, Praha (info)

PROSINEC

Út 01.12.   DEEZ NUTS, NASTY, EXPIRE, LOUIE KNUXX – Futurum, Praha (info)

Čt 03.12.   KRAFTWERK 3D – Fórum Karlín, Praha (info)

Čt 03.12.   EVERYTHING EVERYTHING – Palác Akropolis, Praha (info)

Pá 04.12.   TARJA TURUNEN – Kostel Panny Marie Sněžné, Olomouc (info)

So 05.12.   TARJA TURUNEN – Kostel Panny Marie Sněžné, Olomouc (druhý koncert) (info)

So 05.12.   PERIPHERY, VEIL OF MAYA, SOILWORK,HATESPHERE – Meetfactory, Praha (info)

Po 07.12.   NIGHTWISH, ARCH ENEMY, AMORPHIS – Tipsport Aréna Holešovice, Praha (info)

Po 07.12.   EKTOMORF, RAUNCHY, ONE WAY MIRROR – Barrak, Ostrava (info)

Út 08.12.   EKTOMORF, RAUNCHY, ONE WAY MIRROR – Melodka, Brno (info)

St 09.12.   EDITORS – Roxy, Praha (info)

St 09.12.   HOODED MENACE, MOURNING BELOVETH, SHORES OF NULL, MARCH OF THE HORDES – Exit-us, Praha

Pá 11.12.   MARINA AND THE DIAMONDS – Incheba Arena, Výstaviště Holešovice, Praha (info)

Pá 11.12.   MGLA, ONE TAIL, ONE HEAD, MYSÞYRNING, KRINGA – Nová Chmelnice, Praha (info)

Pá 11.12.   HAMMERFALL – ČEZ Aréna, Pardubice (info)

So 12.12.   RAGE – Barrak, Ostrava (info)

So 12.12.   JUDAS PRIEST – DRFG Arena, Brno (info)

Út 15.12.   CARNIFEX, WITHIN THE RUINS, FALLUJAH, THE LAST SECONDS OF LIFE – Melodka, Brno (info)

St 16.12.   BELPHEGOR, VITAL REMAINS, HATE , ETHEREAL – Melodka, Brno  (info)

Pá 18.12.   DORO – MeetFactory, Praha (info)

Ne 20.12.   BLIND GUARDIAN, ORPHANED LAND – MeetFactory (info)

J. J. Šimon

(Navštíveno 4 624krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Tagy



Související články