Scorpions: Dobře namazaný stroj hnal Mickey Dee jako o život!

Rubrika:  Live, publikováno: 07.06.2018

Tak se tuzemští fanoušci německé hard rockové legendy nakonec dočkali. V náhradním termínu se konečně uskutečnil odložený předvánoční koncert Scorpions, vystoupení v rámci světového turné nazvaného 2017-2018 Crazy World. Jednalo se o událost mnohými obzvláště očekávanou, neboť to byla vůbec první možnost vidět naživo Scorpions v sestavě společně s legendárním bubeníkem Motörhead Mickeym Deem, který je v současnosti již regulérním členem souboru.

A hned od úvodu bylo jasné, že právě toto spojení se kapele vyplatilo na tisíc procent. Mickey Dee v Ostravě jen potvrdil svou pozici jednoho z nejlepších bubeníků planety a hnal Scorpions pekelným tempem a vystoupení tak, oproti některým minulým, bylo zcela plnokrevné a pranic nenudilo. Program obstaraly především notorické megahity z legendárních alb Love At First Sting, Lovedrive, Animal Magnetism, Blackout i aktuálního skvělého Return To Forever, nechybělo tradiční akustické medley z balad a jako vzpomínka raného období kapely pak medley skladeb té doby.

Jak už u Scorpions bývá dobrým zvykem, přivezli opět nápaditou show s promyšlenou projekcí, ale tím hlavním tentokrát byl především muž za bicí soupravou – Mickey Dee. Jeho nasazení polilo kapelu živou vodou a sólo s levitujícími bicími ve stylu Kiss, patřilo k vrcholům večera. Pro fanoušky Scorpions je skutěčně štěstím, že Poslední uštknutí se nakonec nekonalo, „káru táhnou dál“ a baví dnes publikum snad ještě více než kdysi.

Michal Straka

(Navštíveno 275krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články