FOTO: Finále Rock im Park - Rammstein, Liam Gallagher a ti další

Rubrika:  Live, publikováno: 05.06.2017

Neděle se v areálu Zeppelinfeld nesla ve znamení očekávané show RAMMSTEIN. Už krátce po poledni to na pódiu přiznal i zpěvák Rob Damiani ze skvělých DON BROCO, kteří se postarali o nejpříjemnější překvapení celého Rock Im Park a ukázali, že patří mezi velké naděje britské rockové scény.

Chvíli poté už na hlavním pódiu odstartovali svou hlasitou show SKINDRED, jejichž mix metalu, reggae a hardcore, s nímž kapela slavila úspěch před lety, už dnes začíná spíše lézt na nervy.

Na festival dorazil i pekelník Nergal s ME AND THAT MAN a s přehledem dokázal, že jeho aktuální „country“ projekt není jen výstřel do větru a naprosto suverénně se svými kumpány představil debutovou desku Songs Of Love And Death.

Mezi hvězdy letošního ročníku patřil i LIAM GALLAGHER, který svůj set začal ve velkém stylu – nestárnoucími hity Rock’n’Roll Star a Morning Glory od svých OASIS. Kromě toho Gallagher do Německa přivezl i novinkový singl Wall Of Glass.

Britpop na vedlejším pódiu vystřídal poněkud vyčpělý pop-punk SIMPLE PLAN, kteří svou show složenou z největších hitů už nemohou překvapit snad vůbec nikoho. Mnohem zajímavější vystoupení nabídli ve stejný čas v kryté hale rockeři MALLORY KNOX. Obrovské davy poté přilákali FIVE FINGER DEATH PUNCH a britský objev RAG’N’BONE MAN.

Velkolepé finále letos obstarali RAMMSTEIN, kteří v Norimberku předvedli stejnou show jako o týden dříve v pražském Edenu. Plameny šlehaly vysoko do vzduchu, Tim Lindemann se i zde „odpálil“ přímo na pódiu a Rammstein ukázali, kdo tu byl letos zaslouženě největším headlinerem.

Zbývající reporty z letošního ročníku Rock im Park najdete ZDE a ZDE.

Text: Jakub Poštolka, foto: Milan Říský

(Navštíveno 273krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články