Cirkusová show v podání Slipknot rozmetala Prahu

Rubrika:  Live, publikováno: 28.01.2016

Dlouhých sedm let. Takovou dobu museli čeští fanoušci čekat, až se k nám vrátí maskovaná sebranka z americké Iowy. Po středeční intenzivní show nutno říci, že se to čekání rozhodně vyplatilo.

Celý večer v 02 areně parádně rozproudili veteráni SUICIDAL TENDENCIES, kteří předvedli energické vystoupení, při němž rozhodně nebylo znát, že zpěvák Mike Muir brázdí světová pódia již přes třicet let.

SLIPKNOT přijeli do Prahy ve velké formě. Zatímco jejich loňská show na německém Rock Im Park ničím neoslnila, o pražské zastávce lze říci jen opak. Velmi slušně zaplněná O2 arena zažila průřez celou kariérou, přičemž se na řadu dostaly i skladby, které parta kolem Coreyho Taylora zas tak často nehraje. Ačkoli show hlavně z počátku ublížil poněkud plochý zvuk, Slipknot potvrdili, že stále patří ve svém žánru mezi ty nejlepší. Hororově laděná projekce sice nebyla nijak originální, ale dění na pódiu dokonale doplňovala.

Nadšené reakce publika, které své miláčky podporovalo od prvních tónů, tedy rozhodně byly na místě. Jak to v 02 areně ve středu večer vypadalo, se podívejte níže ve fotogalerii od Milana Říského. Reportáž z koncertu očekávejte v březnovém vydání magazínu Rock&All.

 

(Navštíveno 4 272krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články